خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
15/09/05 18:29
شناسه خبر : 2966

برترین‌های مسابقات تکواندوی سمنان معرفی شدند

مسابقات تکواندوی سمنان در گروه‌های سنی خردسالان تا نوجوانان و در رده کمربندی آبی، قرمز و مشکی ویژه آقایان در خانه تکواندوی سمنان و به مناسبت روز جهانی تکواندو برگزار شد و برترین‌های آن صبح امروز معرفی و تجلیل شدند. در این دوره از رقابت‌ها، 71 نفر بازیکن حضور داشتند و در 45 بازی با […] ...

مسابقات تکواندوی سمنان در گروه‌های سنی خردسالان تا نوجوانان و در رده کمربندی آبی، قرمز و مشکی ویژه آقایان در خانه تکواندوی سمنان و به مناسبت روز جهانی تکواندو برگزار شد و برترین‌های آن صبح امروز معرفی و تجلیل شدند.

در این دوره از رقابت‌ها، 71 نفر بازیکن حضور داشتند و در 45 بازی با هم به رقابت پرداختند.

در این دوره از مسابقات تکواندوی سمنان، هفت نفر داور رسمی به دعوت کمیته داوران حضور داشتند که در آخر حکم قهرمانی و نشان‌های برتر به نفرات برگزیده و همچنین فنی‌ترین بازیکن تقدیم شد.

در رده کمربند آبی و رده سنی خردسالان، در وزن اول، مهدی تبریزیان قهرمان شد، در وزن دوم مهران نادری و در وزن پنجم، متین فخاری برتر شدند؛ همچنین در وزن ششم علیرضا صفری، در وزن هشتم محمدمهدی عظیمی و در وزن دهم، مرتضی مشتاقیان در سکوهای برتر قرار گرفتند.

در رده سنی نونهالان نیز در وزن سوم، احسان سعدالدین و در وزن ششم، سجاد خطیب قهرمان شدند.

مسابقات تکواندوی سمنان در رده کمربند قرمز ـ مشکی و در بخش خردسالان نیز پیگیری شد و آیدین قادری در وزن اول، محمداسماعیل باجان در وزن دوم، حسین سلمانی در وزن سوم، علیرضا حبیبی در وزن چهارم، امیرحسین عباسی علایی در وزن پنجم، پارسا داوری در وزن نهم و صاحب مؤمن‌آبادی در وزن دهم برتر شدند.

در بخش نونهالان نیز مرتضی عزیزی در وزن اول، سینا مظهری در وزن دوم، متین میرموسوی در وزن سوم، پارسا ستاری در وزن چهارم، سیدمحمد شجاعی در وزن پنجم، محمدمهدی اویس‌قرنی در وزن ششم، محمد رستمیان در وزن هفتم، محمد مؤمن‌آبادی در وزن هشتم و محمدمهدی حسن‌دوست در وزن نهم به رتبه‌های برتر دست یافتند.

در بخش نوجوانان، عرفان نوروزپور در وزن اول و علی لعل‌گندمی در وزن چهارم به جایگاه‌های برتر رسیدند.

متین میرموسوی نیز در مسابقات تکواندوی سمنان به‌عنوان فنی‌ترین بازیکن و عبدالله شجاعیان نیز به‌عنوان برترین داور انتخاب شدند.