8:17:20 - جمعه 4 سپتامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس اداره اوقاف شاهرود: ترویج سیره ی شهدا، مایه ی بسط تفکر انقلاب اسلامی است
کانال تلگرام سمنان لاین

رئیس اداره اوقاف وامورخیریه شهرستان شاهرود در دیدار با فرمانده سپاه ناحیه شاهرود گفت: ترویج سیره ی شهدا مایه ی بسط تفکرانقلاب اسلامی است.

به گزارش سمنان لاین به نقل از روابط عمومی واطلاع رسانی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان سمنان، حجت الاسلام سیدمصطفی مجیدی دراین دیدار که به مناسبت تقدیرفرمانده سپاه ناحیه شاهرود از خدمات اداره اوقاف وامورخیریه در برگزاری اجلاسیه بیش ازیک هزار شهید شهرستان شاهرود برگزار شد، افزود: پیامی که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به کنگره سه هزار شهید استان سمنان دادند بسیار فاخر و راهگشا وسند راه است.

وی افزود: مقام معظم رهبری (مدظله العالی)  در این پیام به استفاده از ابزار هنر در انتقال ارزش های انقلاب اسلامی تاکید نمودند و به عنوان مثال خواستار تهیه محصولات سمعی، بصری مانند تولید سرود های انقلابی شدند.

وی یادآور شد در اجلاسیه شهدای شهرستان شاهرود تا حد امکان از ابزار هنری استفاده شد و این مهم در خور تحسین وتقدیر است.

حجت الاسلام مجیدی اظهار داشت: ما هیچگاه از یاد شهدا و بیان سیره آن بزرگواران بی نیاز نیستیم و انتقال مرام و مسلک شهدا به نسل جوان و نوجوانی که جنگ و جبهه را ندیدند مهمترین رسالت امروز ما است.

وی وظیفه شناسی و عمل به هنگام و به اندازه را مهمترین شاخصه ی شهدا دانست و برلزوم انتقال این ارزش ها به خصوص به نسل جوان و نوجوان تاکید کرد.

فرمانده سپاه ناحیه شاهرود نیز در این دیدار با مهم خواندن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای عزیز، اجلاسیه شهدای شهرستان شاهرود را محصول اراده جمعی وتشریک مساعی دستگاههای مختلف عنوان کرد و از تلاش های اداره اوقاف وامورخیریه شهرستان شاهرود در امر برگزاری اجلاسیه قدردانی کرد.

سرهنگ پاسدار حمید دامغانی رسالت یادواره های شهدا را بصیرت افزایی و انتقال معنویت شهدا به نسل امروزی برشمرد و برلزوم تقویت این دو عامل در یادواره شهدا تاکید کرد.

در اجلاسیه شهدا سعی شد تا اثرات ماندگاری در روح وجان مخاطب باقی بگذاریم تا این روحیه در زندگی فردی واجتماعی راهگشا باشد.

در پایان با لوح تقدیر و تندیس ویژه اجلاسیه شهدا ازخدمات رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان های شاهرود ومیامی در امر برگزاری اجلاسیه شهدای شهرستان شاهرود تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است اجلاسیه شهدای شهرستان شاهرود از 27 فروردین لغایت 3 اردیبهشت سال جاری به عنوان بزرگترین رویداد فرهنگی شهرستان شاهرود وبا حضور حداکثری آحاد مردم ومسئولین محلی وکشوری در جوار گلزار شهدای شهرستان شاهرود برگزار شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب