14:19:08 - چهار شنبه 2 سپتامبر 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در بازدید فرماندار صورت گرفت ؛ بررسی مراحل تکمیل و راه اندازی فرودگاه سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

مراحل تکمیل وبهسازی باند فرودگاه سمنان همینطور دیگرپروژه های فرودگاه سمنان توسط فرماندار شهرستان سمنان و مهندس شجاعی مدیرفرودگاه مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش سمنان لاین در این بازدید که در محل فرودگاه سمنان صورت گرفت سید عباس دانایی ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته توسط مدیریت وکارکنان فرودگاه ، تصویب طرح جامع فرودگاه سمنان را بسیار با اهمیت دانست و ابراز امیدواری کرد با حجم فعالیت های صورت گرفته  بتوان در موعد مقررشاهد راه اندازی این فرودگاه باشیم.

مهندس شجاعی مدیر جدید فرودگاه سمنان هم ضمن خیر مقدم به فرماندار سمنان خلاصه ای از فعالیت های صورت گرفته در مدت اخیر و اقدامات پیش رو را تشریح کرد.

لازم به ذکر است عملیات اجرائی پروژه بهسازی و توسعه باند فرودگاه سمنان پس از ابلاغ قرارداد شماره 865 مورخه 94/4/24 توسط مدیر عامل محترم شرکت فرودگاههای کشور آغاز شد . اعتبار این پروژه بالغ بر 143 میلیارد ریال پیش بینی شده است . طول مدت پروژه نیز 12 ماه شمسی خواهد بود. گفتنی است اجرای این پروژه منجر به بهسازی باند فرودگاه سمنان به ابعاد 2800متر طول و45 متر عرض باند به انضمام تاکسی وی ها و پارکینگ ها خواهد شد. پیمانکار اجرائی این پروژه پس از برگزاری مناقصه و کسب رتبه اول با هماهنگی و نظارت اداره کل بهسازی و توسعه شرکت فرودگاههای کشور در حال اجرای پروژه فوق می باشد. امید است با اجرائی شدن پروژه فوق و تکمیل آن گامی مهم در راستای عملیاتی شدن پروازهای فرودگاه سمنان برداشته شود.

 

 

 

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب